آشنایی با برندهای پرمخاطب و پرفروش لوله جدار چاه

آشنایی با برندهای پرمخاطب و پرفروش لوله جدار چاه، اگر شما نیز به دنبال بهترین برندهای تولیدکننده لوله جدار چاه هستید، پیشنهاد می کنیم تا آخر این مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله ما به بررسی چند برند معروف پرداخته ایم. 

لوله جدار کالوپ

یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله که با سطح کیفیت محصولاتش شناخته شده است، لوله جدار چاه برند کالوپ است که با استفاده از فناوری‌های روز دنیا در کارخانه کالوپ ساوه تولید می‌شود. استفاده از مواد درجه یک و مرغوب، دوام بالا، ضایعات کم و هزینه پایین این لوله‌ها، موجب رضایت مشتری شده است. این برند اقدام به تولید سایزهای مختلف لوله با استانداردهای لازم شده است که از نظر اقتصادی برایتان به صرفه است. کیفیت و اطلاعات بیشتر راجع به لوله جدار چاه کالوپ را می‌توانید در لوله آنلاین مطالعه کنید.

لوله جدار کیان پرشیا

یکی از معروف‌ترین برندهای لوله جدار که با استفاده از ماشین‌ آلات پیشرفته، ظرفیت تولید بالایی در سال دارد، شرکت کیان پرشیا است. این برند علاوه بر تولید لوله، در تولید مقاطع باز و قوطی هم فعال است. کیان پرتو در تولید لوله‌ها از متد اسپیرال استفاده کرده است که باعث شده مواد اولیه فولادی به صورت آسان تهیه شده و قطرهای بالا با عرض یکسان به سادگی تولید شود. اگر برای پروژه‌های آبرسانی، نفت یا گاز قصد استفاده از لوله دارید، لوله اسپیرال کیان پرتو گزینه مناسبی است. 

لوله جدار اصفهان

در کنار برندهای محبوب لوله جدار، برند نام آشنای اصفهان، جایگاه خود را دارد. استفاده از ترکیب آهن و روی در تولید این لوله سبب افزایش مقاومت آن در مقابل خوردگی و زنگ زدگی شده است. لوله جدار اصفهان با توجه به نیاز شما، بریده می‌شود اما به طور معمول طولی به اندازه 5 متر دارد. این برند با ارائه ضخامت‌های مختلف لوله و کیفیت مناسب، قیمت پایین‌تری نسبت به برندهای دیگر دارد.

لوله جدار ملایر

از دیگر تولید کنندگان معروف لوله جدار، می‌توان به لوله جدار ملایر اشاره کرد که سابقه بالایی در تولید این نوع لوله کنار برندهای دیگر دارد. استفاده از مواد اولیه مرغوب در ساخت لوله جدار، برند ملایر را در کنار بهترین برندهای لوله جدار قرار داده است. از آن جایی که قیمت لوله جدار مطابق با تغییر ارز و دلار و با توجه به وزن لوله، تغییر می‌کند.

لوله جدار تهران

نام برند معتبر و معروف لوله جدار تهران را در کنار نام سایر تولیدکنندگان این لوله شنیدید. این لوله مطابق با سفارش شما بریده و ارائه می‌شود. این تولیدکننده در تولید انواع لوله جدار چاه فولادی و پلی اتیلنی شیاردار و بدون شیار فعال است که با قیمت و کیفیت مناسب در ضخامت مورد نیاز شما، تولید می‌شود. 

لوله جدار کویر

مطرح‌ترین برندی که توانسته با حفظ کیفیت و مرغوبیت لوله‌های خود، علاوه بر تولید در داخل ایران به کشورهای دیگر هم صادر کند، برند معروف کویر است. لوله فولادین کویر، لوله‌های درز جوش خود را در زمینه مصارف آب و نفت و گاز با کیفیت بالا و قیمت مناسب به کار گرفته است. این برند را نیز می‌توانید