راهکارهایی برای تمیز کردن کابینت های چوبی

راهکارهایی برای تمیز کردن کابینت های چوبی، تمیز کردن کابینت چوبی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، زیرا کابینت چوبی از جمله تجهیزاتی است که همواره در معرض آلودگی و ذرات چربی ناشی از طبخ غذا قرار می گیرد و همواره باید تمیز شود تا ظاهر زیبای خود را حفظ کرده و محلی برای رشد باکتری فراهم نکند. در این نوشته قصد داریم راهکارهای کاربردی را بدین منظور به شما معرفی کنیم تا به راحتی آلودگی های سطحی و عمقی کابینت های چوبی را پاک نموده و یک آشپزخانه تمیز و زیبا داشته باشید. این راهکارها و پیشنهادات به شرح زیر می باشند. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: راهکارهایی برای تمیز کردن کابینت های چوبی

آشنایی با انواع کابینت های چوبی و نکاتی که به هنگام خرید باید به آنها توجه کنیم

آشنایی با انواع کابینت های چوبی و نکاتی که به هنگام خرید باید به آنها توجه کنیم، از مهم ترین ویژگی های چوب می می توان به قابلیت رنگ خوردگی آن ها اشاره کرد. به علاوه بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای نمونه طبیعی از متریال های شبیه چوب مانند ترموفویل و لمینت استفاده کنند. آن چه که باعث محبوبیت این متریال در میان افراد شده است، ظاهر و بافت طبیعی آن می باشد. کابینت های چوبی را می توان در سه دسته کابیت های چوبی یک پنلی، چوبی سبک سنتی و کابینت چوبی سبک معاصر و مدرن تقسیم بندی کرد. در این مقاله قصد داریم شما را با انواع کابینت های چوبی، نکاتی که قبل از خرید باید به آنها توجه کنیم و ... آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با انواع کابینت های چوبی و نکاتی که به هنگام خرید باید به آنها توجه کنیم

مزایا و معایب کابینت های چوبی

مزایا و معایب کابینت های چوبی، کابینت چوبی از پرطرفدارترین و زیباترین انواع کابینت می باشد. این متریال از زیبایی و بافت طبیعی برخوردار بوده و در صورت نگهداری صحیح، دوام و طول عمر بالایی دارد. با توجه به محبوبیت این کابینت ها در میان افراد، بسیاری از شرکت های تولید کننده از انواع چوب با ویژگی های مختلف برای ساخت این المان استفاده می کنند تا رضایت مشتریان را جلب کنند. اگر شما هم از طرفداران این مدل کابینت هستید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید و با ویژگی ها، مزایا و معایب آن آشنا شوید.

ادامه مطلب: مزایا و معایب کابینت های چوبی

در ساخت کابینت چوبی از چه چوب هایی استفاده می شود

در ساخت کابینت چوبی از چه چوب هایی استفاده می شود، مهم ترین خصوصیت چوب، این است که از رنگ زیبایی برخوردار بوده و طیف های مختلف رنگ را در بر می گیرد. آن چه که چوب را از دیگر گزینه ها متمایز می کند، بافت طبیعی آن می باشد که بسیاری از افراد را به استفاده از آن ترغیب می کند. برای ساخت کابینت چوبی از درختان مختلفی می توان استفاده کرد که هرکدام ویژگی ها و مزایای خاص خود را دارند. با ما همراه باشید تا بیشتر با آنها آشنا شوید. 

ادامه مطلب: در ساخت کابینت چوبی از چه چوب هایی استفاده می شود

مراحل اجرای سقف بیگیت به چه صورت است و در اجرای آن به چه نکاتی باید توجه کرد

مراحل اجرای سقف بیگیت به چه صورت است و در اجرای آن به چه نکاتی باید توجه کرد، سقف بیگیت نوعی سقف مرکب فولادی بتنی است که به دلیل شکل قوسی خود تحمل بارهای وارده در حین اجرا را دارد. در ادامه این نوشته به بررسی مراحل ساخت و نکات اجرایی آن می پردازیم. تا انتها با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: مراحل اجرای سقف بیگیت به چه صورت است و در اجرای آن به چه نکاتی باید توجه کرد