شرکت تولید محصولات آبزیان و آکواریوم ایستا ; ista

شرکت تولید محصولات آبزیان و آکواریوم ایستا ; ista

ایستا ( ista ) یکی از بهترین برندهای کشور تایوان در جهان است و خود را پیشرو در صنعت محصولات آکواریومی می داند. پیشبرد محصولات آکواریومی ماموریت شرکت ایستا است.

مشخصات کمپانی Tzong Yang :

کمپانی Tzong Yang که تولید کننده محصولات آکواریومی است، در تایوان قرار دارد. بیش از 20 سال است که این کمپانی هدایت برند ایستا ( ista ) و چند برند بین المللی دیگر را بر عهده دارد. محصولات این کمپانی شامل رنج وسیعی از محصولات آب شیرین، و به صورت خاص، آکواریوم گیاهی است

تجربه ی 20 ساله در زمینه ی محصولات آکواریومی و ماهیان ، باعث شده که این کمپانی از نیازهای مشتری ها آگاه باشد و بر اساس این آگاهی، محصولاتی را تولید کند که منحصر به فرد و حرفه ای بوده و مناسب بازار خرید هستند.

نوآوری و تضمین کیفیت محصولات، افتخار ایسـتا است و به همین دلیل است که همکاران تجاری این کمپانی در کشورهای محتلف همیشه یک قدم جلوتر از رقبای خود هستند.

در سپتامبر 2013، Tzong Yang به صورت رسمی برند ایسـتا را به امید یافتن توزیع کننده های مناسب در شهرهای مختلف چین و نیز ارائه ی طیف گسترده و کاملی از محصولات مورد نیاز، راه اندازی کرد.

شرکت ایستا یکی از شناخته شده ترین برندهای کشور تایوان در جهان است و خود را پیشرو در صنعت محصولات آکواریومی می داند. پیشبرد محصولات آکواریومی همیشه هدف و ماموریت ایسـتا بوده است. ایستا در سال 2015، برنده ی مسابقات IIAC با جایزه ی 20500 دلاری بوده است.

ایستا ؛ محصولات با کیفیت آکواریوم گیاهی :

ایستا ( ista ) برند تایوانی متعهد و متمرکز بر تولید محصولات آکواریومی ایستا با کارایی و کیفیت بالا است. در بخش آکواریوم گیاهی، تولیدات ایسـتا با کارایی بالا تولید شده و با استفاده از این محصولات می توان به آکواریومی سرسبز دست یافت.

تولید کنندگان آن بر کیفیت محصولات تولیدی خود در بازار نظارت دارند و به دنبال جلب رضایت مشتریان هستند. نه تنها کارایی محصولات ایسـتا بسیار چشمگیر است بلکه ظاهر محصولاتشان نیز به شما کمک می کند تا آکواریومی شبیه به طبیعت داشته باشید.

 

همین حالا خرید کنید :

با مراجعه به بخش فروشگاه ، از محصولات با کیفیت کمپانی ایستا خرید کنید

صفحه اختصاصی برند ایستا

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها